top of page

Exportní Balení

inženýrské plány

Návrh

Na základě poskytnuté výkresové dokumentace, či zadaných technických parametrů výrobku, naši zkušení konstruktéři vypracují optimální návrh přepravy.

Tento návrh bude zohledňovat různé faktory, jako je způsob transportu, konečná destinace výrobku a relevantní přepravní normy. Důkladně zvážíme vhodné balící materiály, ochranná opatření a označení, abychom zajistili bezpečný a efektivní transport vašeho výrobku.

enlarge_mapy__1_.png

Výroba na míru

Výroba vašeho obalu, rámu či konstrukce se uskuteční v našem moderním výrobním areálu v Holoubkově.

 

Na rozloze 2.5 ha se rozkládá několik výrobních hal a rozsáhlé skladovací prostory. Všechny naše výrobky vznikají z kvalitní a certifikované dřevní hmoty, která prochází moderními zpracovatelskými postupy a následně je pečlivě upravována ve naší vlastní certifikované sušárně dřeva (s dodržením směrnice ISPM pro sušení).

 

Na základě požadavků našich zákazníků můžeme poskytnout certifikace a prohlášení o shodě nejen pro samotné výrobky, ale i pro původ dřevní hmoty a veškerý dodávaný materiál. Každý krok výrobního procesu, včetně technologických postupů, podléhá přísné kontrole kvality, abychom zaručili vysoký standard výroby.

 

Na výrobě se podílejí zkušení truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru, kteří dbají na preciznost a kvalitu v každém detailu. Vaše produkty budou vyráběny s pečlivostí, která je výsledkem desetiletí praxe a odbornosti.

Náš výrobní areál je vybaven nejmodernější technologií a postupy, abychom zajistili, že vaše očekávání budou plněny na nejvyšší úrovni.

enlarge_mapy__1_.png
Digital art exhibit
IMG_0034.jpeg

Zabalení produktu na místě

Po zhotovení výrobku dle vašich pokynů následuje jeho zabalení buď přímo v našem výrobním areálu, nebo jeho transport do vašeho zařízení a následné zabalení na místě pomocí našich zkušených výjezdních týmů.

 

Toto individuální řešení umožňuje maximální flexibilitu. Můžeme buď zajišťovat kompletní proces balení přímo u nás, kde můžeme využít naše skladovací prostory případně i vlastní dopravu, nebo můžeme dovézt výrobek až k vám a provést zabalení přímo na místě. 

 

Naše proškolené výjezdní týmy mají bohaté zkušenosti s efektivním a pečlivým zabalením, což zajišťuje, že váš výrobek dorazí vždy v optimálním stavu a připraven k dalšímu použití nebo distribuci.

IMG_7359.jpeg
IMG_7359.jpeg

Doprava

Po zabalení výrobku nabízí naše společnost také možnost vlastní kamionové dopravy. Naše služby jsou navrženy tak, aby plně odpovídaly vašim individuálním potřebám.

 

V rámci komplexního balíčku služeb vám poskytneme vše, co potřebujete, včetně dopravy. Můžete si zvolit způsob, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Ať už potřebujete standardní dopravu nebo nestandardní přepravu s nadměrnými rozměry, spolupracujeme s řadou prověřených dopravních společností, abychom zajistili, že váš výrobek dorazí bezpečně a včas.

 

Samozřejmě, pokud preferujete vlastní dopravu, je to také možnost, kterou můžeme zohlednit.

 

Naše cílem je poskytnout vám kompletní a flexibilní řešení, které uspokojí vaše požadavky na dopravu a zajištění, že váš výrobek bude doručen v nejlepším stavu a v souladu s vašimi očekáváními.

Skladování

Nabízíme našim zákazníkům několik flexibilních možností pro skladování vašich zabalených výrobků, buď připravených pro export, nebo těch, které čekají na zabalení. Naším cílem je poskytnout vám komplexní a přizpůsobitelné řešení podle vašich potřeb.

 

Naším hlavním skladovacím prostorem je areál v Holoubkově, který se nachází nedaleko dálnice D5 u sjezdu Mýto. Zde vám nabízíme téměř 1500 m2 krytých skladovacích ploch, z nichž část je dokonce vytápěná, abychom zajistili optimální podmínky pro skladování citlivých výrobků. K tomu ještě disponujeme dalšími 8000 m2 volných skladovacích prostor, což nám umožňuje spravovat širokou škálu skladovacích potřeb.

 

Dále máme k dispozici více než 5000 m2 halových skladovacích prostor v areálu Škoda Plzeň, což posiluje naši kapacitu pro účinné skladování vašich výrobků.

 

Vaše uspokojení je pro nás klíčové, a proto jsme připraveni poskytnout nejen kvalitní skladovací prostory, ale také individuální řešení, která budou plně odpovídat vašim potřebám.

IMG_7061.jpeg
IMG_0113.jpeg

Individuální přístup pro náročné projekty

Vyráběné dřevěné bedny, obaly a kontejnery nabízí možnost skvělé kombinace s deskovým dřevěným materiálem. Zejména v případech, kdy balíme generátory, stroje, polotovary nebo výrobní linky s vysokou hmotností (obvykle od 50 tun), jsou tyto obaly zesíleny pomocí speciálních kovových výztuží, jako jsou závitové tyče, šroubení a kovové rámy. Tímto způsobem zajišťujeme nejen bezpečnost, ale i stabilitu během manipulace a přepravy.

 

V případech, kdy dodáváme finální obaly s kovovými rámy, jsou tyto obaly vybaveny defektoskopickými zkouškami a zátěžovými testy. Dodávka protokolů o shodě, a to jak v české, tak anglické verzi, je samozřejmostí našich služeb, pokud je to požadavek zákazníka.

 

Naše balení lze dále obohatit o vakuové zabalení výrobku do hliníkové fólie, případně do igelitových obalů spolu s vysoušecími tablety, čímž maximalizujeme ochranu vašich produktů.

 

Naše společnost se pyšní dlouhodobým projekčním a balicím zázemím, a spolupracovala na stovkách technicky náročných projektů. Příklady některých z nich si můžete prohlédnout v naší galerii níže nebo na stránce "Projekty".

 

Jsme připraveni vám poskytnout profesionální služby, které plně vyhoví vašim potřebám.

bottom of page